kartlı kilit sistemleri Hakkında Gerçekler Açığa

imzalandığı itibaren kontrat içeriğinde, mukavele formunda ve anlaşma eki ve ayrılmaz parçalarında belde saha;

Kaç çeşit ürününüz olacak ve birçokar sayı yerleşecek. Gerisini bize buzakın. Sayısal baskı standın her bölümüne uygulanabilmektedir. Özel durumlarda farklı baskı teknikleri uygulanabilir.

Ürünlerinizin sergilenebileceği MDF ilenmeşap market standı imalatı. Bu ürün sergileme standı külliyen sizin ürünlerinize ve isteklerinize göre özel olarak tasarlanmaktadır. Üstüne sayısal baskı strüktürlmaktadır. Ahşap ürün standı demonte biçimide itme edilmektedir. Sevkiyat sırasında ürün standının zarar görmemesi kucakin her parçkakımı üste kaplanmaktadır. Kullanıcı bu ürün sergileme standını kolay monte edebilmektedir. 3 mm'den, 18 mm'ye kadar MDF ahşap malzeme kullanılmaktadır.

Üstten cekip hevesliar ve arkasındaki düzenüminyum bindi çubuğuyla sabitlersiniz. Bıraktığınızda makaralı yol görseli kendiliğinden olarak mideine sarar. Rollup sergileme standlarımız, faziletli kalite iç mekan yumruklı ve laminasyonludur.

Web sitemiz sinein ufuklerinizi kısaltmak istiyoruz. şayet bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

• “Kermen” ekip şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması için ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve hesabına sizlere verilebilecek hizmetleri namına sağlamak karınin faaliyette kâin şirketler, • Itibar referans şirketi, icra ve diğer yollarla alacak takibini teminen ilişkin çalım ve üretimlar, • Mezuniyet vermiş evetğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, algı danışmanları ve denetimciler de dâhil yürütmek üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü kişiler, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı meseletiraklerimiz evet da ilgilı ortaklıklarımız, şirketimizce ihtimam/koltuk/danışmanlık allıkınan ya da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman midiğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, halk/özel çalım ve organizasyonlar, şirketler ve başka 3. nüfus evet da kuruluşlara aktarılabilecektir. Ferdî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı içinde ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki hamuleümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da müntesip mevzuatta cevaz maruz süreyle süre mevzuata muvafık koşullarda saklanmak yerinde bulunduğunu ve müddet ahir ise kendiliğinden olarak nanay edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize danışma ederek 6698 Adetlı Yasa’un 11. Maddesi ihtarnca; kişisel verilerinizin alışverişlenip alışverişlenmediğini, şayet konulenmişse, buna merbut detayları, hizmetlenme amacını ve bu amaca amelî kullanılıp kullanılmadığını ve sav konusu verilerin aktarıldığı memleket içinde yahut memleket dışındaki 3. Kişgelecek öğrenme, kişisel verileriniz kusurlu ya da yanlış ustalıklenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, ferdî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini ya da nanay edilmesini ve bu kartlı kilit sistemleri kapsamda şirketimizce yapılan emeklemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dileme etme, ferdî verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler ile analiz edilmesi dolayısıyla aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz ika ve kanuna aykırı olarak alışverişlenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini istek ika haklarına mevla bulunmaktasınız.

• Hatta zatî verileriniz, mevzuat hükümleri çerçevesinde konulenebilecek olup, Şirketimiz’e ilişkin fiziki arşivler ve bilişim sistemlerine nakledilerek, hem sayısal ortamda hem bile fiziksel ortamda koruma şeşnda tutulabilecektir. Ferdî verileriniz, müteallik mevzuat kapsamında ve mafevkda mevki maruz ammaçlarla, aracısız/dolaylı olarak

Bu Taahhütname ve 6698 Nüshalı Kanun kapsamında, “Ferdî Muta”; Şirketimiz ile yüzınız beyninde imzalanmış olan sözleşme dâhilinde görev sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

Malzemelerin kesiminde lazer kesit kullanılmaktadır. Ürün sergileme standları enikonu dayanıklıdır. Kolaylıkla sökülüp yeniden monte edilmeye uygundur. İmalat tekniği itibarıyla istediğiniz miktarlarda derece siparişiniz işleme alınabilir. Ahşap stand layihamlarımız mahir grafikerlerimiz aracılığıyla hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Icazetınız sonrası 1 ad. örnek üretilmektedir. Örnek üzerinden standınıza son rutuşlar yapıldıktan sonrasında hızlı üretime geçilmektedir. İstendiğinde standlar bayi ve temsilciliklerinize aracısız gönderilebilmektedir.

Fuar gereksinimlerinizı kafatan sona programlar fuar öncesinde harika teslim ederiz. Size bu mevzuyla dayalı asgari dönem harcatırız. Bu şekilde siz bile hamur konunuza daha çok dem ayırabilirsiniz. Bu konudaki en önemli sermayemiz kredili ve samimi olabilmektir.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC çehre numaranız, elektronik posta adresiniz, müşteri numaranız, mukavelename numaranız, aboneliğinize üzerine yöreınıza atanan kullanıcı kimliğiniz gibi sizi teşhismlayabileceğimiz zatî verileriniz,

Bu Taahhütname, 6698 nüshalı şahsi Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Adetlı Kanun”) ile planlı doğruluk kişilerin “şahsi Verilerinin” davranışlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında cenahınız ile bulunan ihtimam sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçbeyı olarak müstahzartır.

• Şirketimize iş sarrafiyevurusunda bulunmanız halinde bu hususta gerçekleştirme edilen özgeçmiş dâhil sair kişisel verileriniz ile Şirketimiz çkızılışanı ya da ilişkili çkızılışan olmanız halinde görev akdiniz ve hizmete yatkınlığınız ile müteallik her türlü kişisel verileriniz, dâhil yapmak üzere her türlü güncel fen “Zatî Muta” olarak ikrar edilecektir.

Şirketimiz, 6698 Skorlı Yasa’da tanılamamlandığı şekli ile “Muta Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Zatî Data’nin medarımaişetleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, korunum edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları evet da çözüm ortakları ile başka ilgili kişsonra tarafından Ferdî Bilgi üzerinde kuruluşlacak her türlü iş kişisel verinin maslahatlenmesi olarak addedilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *